Bez kategorii Wybór redakcji

Trwają poszukiwania zaginionego Karola Olkowskiego

Policja w Toruniu wciąż poszukuje 28-letniego mężczyzny, który zaginął 22 stycznia 2020 r. Rodzina i śledczy proszą o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu, co się stało z młodym człowiekiem.

Zaginiony Karol Olkowski został nagrany przez monitoring 22 stycznia, kiedy o 12:32 wszedł na most im. gen. Zawackiej (nowy most), szedł po lewej stronie w stronę osiedla Rudak. Jeśli ktoś jechał wtedy rowerem, albo samochodem i pamięta, że widział mężczyznę w szarej bluzie, spodniach w kolorze khaki i zielonych butach z grubą, białą podeszwą, bardzo proszony jest o kontakt.

Trzymamy kciuki za szczęśliwe odnalezienie 28-latka z Torunia, który zaginął kilka dni temu w Toruniu. Policja wciąż prowadzi poszukiwania i apeluje o pomoc.

“Karol Olkowski nie został odnaleziony. Nadal trwają jego poszukiwania i aktualną jest prośba do osób, które znają jego miejsce pobytu o kontakt z policjantami. Na tym etapie wyczerpane zostały wszystkie możliwości prowadzenia akcji w terenie” – napisał do nas mł. asp. Wojciech Chrostowski z Zespołu Komunikacji Społecznej KMP Toruń.

Mężczyzna wyszedł z domu koło południa, nie miał ze sobą telefonu, nie wiadomo co się z nim stało. Policja została poinformowana tego samego dnia, że ktoś zauważył tonącego w nurcie Wisły człowieka. Nie potwierdzono tej informacji, poszukiwania nie dały rezultatu.

“Zarówno strażacy prowadzący akcję w nurcie Wisły, jak i policjanci prowadzący poszukiwania na brzegu nie natrafili na żadne ślady, które w sposób nie budzący wątpliwości wyjaśniły by tę kwestię. W tej sprawie analizujemy każdy szczegół i każdą informację. Na tym etapie nie wykluczamy żadnej możliwości” – podaje policja.

Jeśli ktoś posiada informacje w tej sprawie, widział Karola Olkowskiego lub wie, gdzie może się znajdować, proszony jest o kontakt z policją, rodziną lub osobami pomagającymi w poszukiwaniach – kontakt z Komisariatem Policji przy Kociewskiej 22 (nr tel. 56 641 25 70), pod nr alarmowym 112, bądź z zaginelazaginal@wp.pl

Pan Karol ubrany był w zielone spodnie moro, siwą bluzę z kapturem z napisem z przodu. Napis umiejscowiony na klatce piersiowej. Bluza bez zamka.Pod spodem pomarańczowy sweter, który mógł wystawać spod bluzy. Buty zielone, typu adidas, na grubej podeszwie. Czarna czapka.Rysopis:
WZROST: 1.80 cm
WAGA: ok. 80 kg
Ciemne włosy
niebieskie oczy
Nosi brodę.

Zobacz także

Strzeż się tych leków, tym razem Ci nie pomogą!

Redakcja

Dziennikarz Wyborczej pobity. Internet ma ubaw. Dramat…

Redakcja

Zabójstwo Sulejmaniego to początek nowej, wielkiej wojny. Ofiar będzie…

Redakcja

Skomentuj

Ta strona używa plików cookies, aby usprawnić jej działanie. Twoja prywatność jest chroniona zzgodnie z naszą Polityką Prywatności Akceptuję Czytaj więcej

Polityka Prywatności