Rozrywka Wybór redakcji

Dlaczego Joanna Kulig odmówiła roli w dużej amerykańskiej produkcji?

Podczas Berlinale Joanna Kulig zdradziła, że nie wystąpi w amerykańskiej produkcji. Polska aktorka, która rozkochała w sobie światową publiczność rolą Zuli w nominowanej do Oscarów „Zimnej wojnie” Pawła Pawlikowskiego, opowiedziała o swoich planach. Gdzie ją zobaczymy?

W domowych pieleszach

Wraz z kolekcją nagród i zachwytami światowych mediów po sukcesie „Zimnej wojny” polska aktorka zaczęła dostawać poważne międzynarodowe propozycje.
– Z różnych ofert, które spływały, nie zdecydowałam się na duży film amerykański w lutym, ważniejsze było dla mnie, żeby być z Jasiem. Propozycja, którą przyjęłam, to propozycja francuska, film „Kompromat”. Inne rzeczy na razie odkładam na bok, bo chcę mieć więcej czasu, żeby być z synem – przyznała gwiazda w rozmowie z portalem pudelek.pl.

Nowy serial

Już wkrótce Joannę Kulig będziemy mogli oglądać w serialu “The Eddy” Netfliksa, w reżyserii laureata Oscara Damiena Chazelle’a. Obraz miał swoją premierę na festiwalu Berlinale 2020.
– Bycie mamą jest ważniejsze. Ale też udaje się to pogodzić. Zdjęcia do serialu skończyły się w październiku. Przy dobrej logistyce udawało się to godzić. Było czasami trudno. Teraz jest czas, w którym mogę nie brać tych propozycji, robić mniejsze rzeczy – przyznaje aktorka.

Anna Zielińska
Źródło: pudelek.pl Foto: fb

Zobacz także

Koniec z „Rodzinką.pl”, koniec z Boskimi!

Redakcja

Czy TVP popiera mordowanie pedofilów? Szokujące…

Redakcja

Wieści z porodówki: wokalista znów został ojcem!

Redakcja

Skomentuj

Ta strona używa plików cookies, aby usprawnić jej działanie. Twoja prywatność jest chroniona zzgodnie z naszą Polityką Prywatności Akceptuję Czytaj więcej

Polityka Prywatności