Rozrywka Wybór redakcji

Dlaczego Joanna Kulig odmówiła roli w dużej amerykańskiej produkcji?

Podczas Berlinale Joanna Kulig zdradziła, że nie wystąpi w amerykańskiej produkcji. Polska aktorka, która rozkochała w sobie światową publiczność rolą Zuli w nominowanej do Oscarów „Zimnej wojnie” Pawła Pawlikowskiego, opowiedziała o swoich planach. Gdzie ją zobaczymy?

W domowych pieleszach

Wraz z kolekcją nagród i zachwytami światowych mediów po sukcesie „Zimnej wojny” polska aktorka zaczęła dostawać poważne międzynarodowe propozycje.
– Z różnych ofert, które spływały, nie zdecydowałam się na duży film amerykański w lutym, ważniejsze było dla mnie, żeby być z Jasiem. Propozycja, którą przyjęłam, to propozycja francuska, film „Kompromat”. Inne rzeczy na razie odkładam na bok, bo chcę mieć więcej czasu, żeby być z synem – przyznała gwiazda w rozmowie z portalem pudelek.pl.

Nowy serial

Już wkrótce Joannę Kulig będziemy mogli oglądać w serialu “The Eddy” Netfliksa, w reżyserii laureata Oscara Damiena Chazelle’a. Obraz miał swoją premierę na festiwalu Berlinale 2020.
– Bycie mamą jest ważniejsze. Ale też udaje się to pogodzić. Zdjęcia do serialu skończyły się w październiku. Przy dobrej logistyce udawało się to godzić. Było czasami trudno. Teraz jest czas, w którym mogę nie brać tych propozycji, robić mniejsze rzeczy – przyznaje aktorka.

Anna Zielińska
Źródło: pudelek.pl Foto: fb

Zobacz także

„Długa noc w Wuhan” hitem internetu!

Redakcja

Polska na Oscarach odnosi sukces!

Redakcja

Źródła nienawiści, czyli dlaczego Robert Lewandowski musi być gorszy…

Redakcja

Skomentuj

Ta strona używa plików cookies, aby usprawnić jej działanie. Twoja prywatność jest chroniona zzgodnie z naszą Polityką Prywatności Akceptuję Czytaj więcej

Polityka Prywatności