Rozrywka Wybór redakcji

Megxit. Najbliższe plany Harry’ego i Meghan

Opuszczą Kanadę, odwiedzą babcię? Madonna sugeruje: kolejny przystanek – Nowy Jork.

Harry i Meghan po raz pierwszy wystąpili publicznie od czasu rozstania z brytyjską rodziną królewską. Książę i księżna Sussex, wzięli udział w wieczorze JPMorgan – amerykańskiej firmy świadczącej usługi finansowe. Wydarzenie odbyło się w South Beach w Miami. Nie wiadomo, czy byli płatnymi mówcami na imprezie…
Wcześniej książę Harry i jego żona ogłosili, że chcą zacząć sami na siebie zarabiać i zrezygnować z przywilejów finansowych z racji swojego statusu. Oprócz tego postanowili, że będą „większość czasu” spędzać w Ameryce Północnej. Od tego czasu Harry i Meghan i ich 8-miesięczny syn Archie mieszkają na wyspie Vancouver.

Przeprowadzą się do USA?

Okazuje się jednak, że ich kolejnym celem mogą być Stany Zjednoczone. Źródła bliskie książęcej parze donoszą, że rozpoczęli poszukiwania willi w USA. Byli członkowie rodziny królewskiej chcą spędzić letnie wakacje w Los Angeles. Wybór wydaje się oczywisty. Meghan Markle pochodzi z Miasta Aniołów. Tam ma rodzinę, przyjaciół. Do tego pojawiają się plotki, jakoby planowała wrócić do aktorstwa.
Według kanadyjska CTV Madonna uważa, że Harry i Meghan powinni wymienić „nudną” Kanadę na Nowy Jork.

Wrócą do Anglii?

Meghan Markle i książę Harry oraz ich syn Archie w marcu pojawią się w Wielkiej Brytanii. Królowa Elżbieta II poprosiła ich o przyjazd.
Dlaczego właśnie w tym terminie? W dniu 9 marca odbędą się uroczystości z okazji Dnia Wspólnoty Narodów. Dlatego zdaniem królowej, nie powinno zabraknąć wtedy w Anglii Meghan Markle, księcia Harry’ego i małego księcia Archiego. Według informacji, które podają zagraniczne media, ma to być jeden z ich ostatnich obowiązków przed całkowitym opuszczeniem rodziny.
AZ
Żródła: ctv.ca/Plotek.pl

Zobacz także

Adam Kownacki będzie polskim mistrzem świata. W marcu…

Redakcja

Ilona Felicjańska: przez kogo trafiła do aresztu?

Redakcja

Wieści z porodówki: wokalista znów został ojcem!

Redakcja

Skomentuj

Ta strona używa plików cookies, aby usprawnić jej działanie. Twoja prywatność jest chroniona zzgodnie z naszą Polityką Prywatności Akceptuję Czytaj więcej

Polityka Prywatności