Rozrywka

Star Wars: wkrótce ruszą zdjęcia do serialu o Cassianie Andorze

Planowana od dawna realizacja serialu o znanym z filmu Łotr 1 agencie Rebelii, Cassianie Andorze, wkrótce stanie się faktem. Wiadomo, że prace nad scenariuszem są już bardzo zaawansowane, a zdjęcia mają ruszyć w tym roku.

Historia Jyn i Cassiana podbiła serca fanów

Po sukcesie filmu Łotr 1 (Rogue One: A Star Wars Story ), który przez niektórych jest nazywany „odcinkiem 3,5”, z uwagi na jego umiejscowienie chronologiczne w stosunku do sagi o Skywalkerach, postanowiono kontynuować przygodę z tą historią. To opowieść o grupie rebeliantów zjednoczonych w śmiałej misji polegającej na kradzieży planów imperialnej Gwiazdy Śmierci. Wyrzutki, ludzie bez przeszłości, albo z przeszłością, którą chcieliby zapomnieć, zainspirowani przez dzielną Jyn, wspólnie podejmują się misji niemożliwej. Świetna gra aktorska i styl filmu utrzymany w nawiązaniu do klasycznej sagi Star Wars przyniosły tej produkcji bardzo dobre oceny u wielu fanów.

Cytat
Autor

Powrót Cassiana na ekrany

Główną rolę zagra oczywiście znany z poprzedniej produkcji Diego Luna, który zdradził, że znane są mu już scenariusze części odcinków i zdaje się być nimi zachwycony.

– Robimy to w tym roku. To się dzieje i przygotowuje się na to. Fajnie jest opowiadać historię, której znasz zakończenie. Znasz je, ale nie wiesz jak to się stało. Znów mam przed sobą wyzwanie, które jest ekscytujące- powiedział Diego Luna.

Showrunnerem produkcji jest Tony Gilroy, który przygotowuje serial dla platformy Disney+. W kwestii fabuły wiadomo jedynie, że ma być to rodzaj thrillera szpiegowskiego osadzonego w realiach Star Wars. Zostanie zaprezentowana historia walki Cassiana przeciwko Imperium wraz z K-2SO. Póki co nie wiadomo czy pojawią się w filmie także inne postacie z Łotra 1, ale nie jest to wykluczone. Jak zwykle producenci związani ze światem Star Wars usiłują zachować w tajemnicy tak wiele szczegółów, jak to możliwe. Premiera serialu ma mieć miejsce w 2021 roku.

Źródła: https://www.slashfilm.com/cassian-andor-series-filming-diego-luna-disney/

https://fdb.pl/wiadomosci/40522-nowe-wiesci-dotyczace-serialu-cassian-andor

Foto: Plakat z filmu Łotr 1 en.wikipedia.org/wiki/File:Rogue_One,_A_Star_Wars_Story_poster.png

NK

Zobacz także

Wierzyła, że nie dożyje 17 urodzin – kim jest Billie Eilish?

Redakcja

Komu przypadnie Kryształowa Kula?

Redakcja

Dla zakochanych – noc w Weronie

Redakcja

Skomentuj

Ta strona używa plików cookies, aby usprawnić jej działanie. Twoja prywatność jest chroniona zzgodnie z naszą Polityką Prywatności Akceptuję Czytaj więcej

Polityka Prywatności