Rozrywka

Wkręciła się i… zadała szyku?

W niedzielny wieczór w Beverly Hills odbyła się 77. ceremonia wręczenia Złotych Globów. Pamiątkowymi fotografiami z tego wydarzenia pochwaliła się na swoim Instagramie jedna z polskich aktorek.

Swoją karierę aktorską zaczynała od epizodów w polskich serialach telewizyjnych, w tym „M jak miłość”. Od tego czasu Weronika Rosati, dyplomowana aktorka (ukończyła studia w Lee Strasberg Theatre and Film Institute!), częściej prezentuje się na ściankach i okładkach czasopism, aniżeli na planach filmowych. Trzeba jednak przyznać, że kiedy już się pojawia, błyszczy. Nie inaczej było i tym razem…

W niedzielny wieczór w Beverly Hills odbyła się 77. ceremonia wręczenia Złotych Globów. Wśród laureatów prestiżowej nagrody znaleźli się m.in. Quentin Tarantino, Olivia Colman, Russel Crowe oraz Brad Pitt.

Taka gala to dla aktorów fantastyczna okazja do samoprezentacji, dla fotoreporterów i mediów – szansa na świetne zdjęcia oraz wypowiedzi i komentarze największych gwiazd prosto z czerwonego dywanu. Złotymi Globami, osobowościami, nazwiskami, kreacjami czy fryzurami światowe media żyć będą jeszcze jakiś czas. Wśród tej elity, wybitnych przedstawicieli przemysłu filmowego, na czerwonych dywanie… Weronika Rosati.

W dopasowanej, cekinowo-złotej sukni prezentowała się niezwykle elegancko i dziewczęco. Zdjęciami, do których aktorka chętnie pozowała, pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie.

Fot. instagram

View this post on Instagram

thank you @goldenglobes for having me ❤️

A post shared by Weronika Rosati (@weronikarosati) on

Zobacz także

Hiszpański Weinstein? Upadek Placido Domingo

Natalia Klimczak

W grudniu zostanie otwarte Muzeum Filmu Amerykańskiej Akademii Filmowej

Natalia Klimczak

Znamy datę i miejsce pogrzebu Pawła Królikowskiego

Dominika Adami

Skomentuj

Ta strona używa plików cookies, aby usprawnić jej działanie. Twoja prywatność jest chroniona zzgodnie z naszą Polityką Prywatności Akceptuję Czytaj więcej

Polityka Prywatności