Sport Wybór redakcji

Conor McGregor znów narozrabia! Już 18 stycznia porywczy Irlandczyk…

Conor McGregor to jedna z legend mieszanych sztuk walki, który dzięki marketingowemu talentowi znacząco przyczynił się do wypromowania tego sportu na świecie. Irlandczyk przed walkami często robi prawdziwe show. Efekt: jego pojedynki zyskują drugie dno, przyciągając znacznie więcej widzów. Dzięki temu m.in. zorganizowano jego walkę w formule bokserskiej ze słynnym niepokonanym Floydem Mayweatherem Jr.

Irlandczyk przegrał, ale on i organizatorzy zarobili fortunę. Potem przyszła porażka w październiku 2018 r. z Chabibem Nurmagomiedowem. Tę walkę poprzedziły skandaliczne bójki i rozgrywki pomiędzy obozami przeciwników. W oktagonie Conor uległ Chabibemu poddając się przy założonej dźwigni na kark.

McGregor w nocy z 18 na 19 stycznia w Las Vegas stanie naprzeciwko doświadczonego Amerykanina Donalda Cerrone. Zdecydowanym faworytem będzie Irlandczyk. Pytanie jak porażka i roczna przerwa podziałały na Conora? Mamy nadzieję, że walka będzie dobra i czysta, a zwycięży sportowo lepszy. Bez przepychanek i marketingowego podkręcania.

Powyżej screen z walki, po której McGregor został mistrzem (w 2016 r.)

Zobacz także

Wzruszający rysunek córek artystki

Redakcja

Czy TVP popiera mordowanie pedofilów? Szokujące…

Redakcja

Afera z F1. Rywale mówią o skandalu i oszustwie

Anna Zielińska

Skomentuj

Ta strona używa plików cookies, aby usprawnić jej działanie. Twoja prywatność jest chroniona zzgodnie z naszą Polityką Prywatności Akceptuję Czytaj więcej

Polityka Prywatności