Sport

Zadziwiający plan treningowy Trumpa: Chodzę. Ja… to, tamto…

Trump lubi jeść fast food. I nie lubi ćwiczyć. W ogóle.

Publiczna informacja na temat stanu zdrowia głowy państwa to domena Amerykanów. Wiedzą oni nawet, ile wynosi dawka leku przyjmowanego przez Donalda Trumpa w związku z wysokim poziomem cholesterolu.

Plan treningowy

Podczas briefingu prasowego w Białym Domu na temat ogólnego stanu zdrowia Prezydenta USA doktor Ronny Jackson przyznał ze mógłby on „zgubić” 10-15 funtów.Jest bardziej entuzjastycznie nastawiony do części dietetycznej niż do ćwiczeń, ale zrobimy jedno i drugie – przyznał Jackson.
Co na to Trump? W wywiadzie dla Reutera próbował udowodnić, że ćwiczy więcej niż inni, w tym doktor Jackson:
– Ćwiczę. Mam na myśli, że chodzę. Ja… to, tamto. Podbiegam do sąsiedniego budynku. Mam więcej ćwiczeń, niż ludzie myślą – powiedział.

Podsumowując więc… Schemat ćwiczeń Donalda Trumpa wygląda następująco:

  1. Chodzenie
  2. To
  3. Tamto
  4. Biegnie do budynku obok
  5. Nieokreślona liczba powtórzeń.

Filozoficzne podejście

Prawda o poglądach Trumpa na ćwiczenia jest bardziej skomplikowana niż tylko udawanie, że „wykonuje więcej ćwiczeń, niż ludzie myślą”. Trump uważa, że ludzkie ciało jest jak bateria o skończonej ilości energii. Kiedy dowiedział się, że John O’Donnell, jeden z jego najlepszych dyrektorów kasyna, trenuje do triathlonu Ironman, upomniał go: „Z tego powodu umrzesz młodo. Masz tylko tyle siły życiowej ile masz, a ćwiczenia wyczerpują tę siłę. Dlatego ćwiczenia są złe.” – powiedział ktoś, kto ćwiczy z grubsza zero razy w tygodniu. Ponieważ oczywiście może.

AZ

źródło:: CNN

Zobacz także

Nadchodzą duże zmiany w Bayernie Monachium

Natalia Klimczak

Kryptowaluty wkraczają w świat piłki nożnej

Natalia Klimczak

Adam Kownacki będzie polskim mistrzem świata. W marcu…

Redakcja

Skomentuj

Ta strona używa plików cookies, aby usprawnić jej działanie. Twoja prywatność jest chroniona zzgodnie z naszą Polityką Prywatności Akceptuję Czytaj więcej

Polityka Prywatności