Bez kategorii Wybór redakcji

Korwin-Mikke w Las Palmas… Uciekł tam przed koronawirusem?

78-letni polityk jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Jako jeden z nielicznych systematycznie udostępnia na swoim profilu na Instagramie sporo zdjęć, na których zdradza, jak spędza czas prywatny. Tym razem postawił na urlop w… ciepłych krajach.

Na Instagramie Korwin-Mikke często możemy zobaczyć, jak bawi się z dziećmi, ratuje w nocy zagubionego kota albo przygotowuje obiad dla rodziny. Najnowsze zdjęcia pokazują polityka, który spędza czas na basenie. I to daleko stąd…

Korwin-Mikke swoje zdjęcia podpisał w charakterystycznym dla siebie tonie:

W obawie przed koronawirusem wyjechałem do ciepłych krajów. Aktualnie przebywam w Las Palmas de San Escobar. Jest pięknie 🙂

Polityk na zdjęciach pozuje w kąpielówkach na tle basenu, relaksuje się na leżaku oraz korzysta z tamtejszych atrakcji. Followersi komplementują i wyrażają podziw dla jego formy, jednocześnie podejrzewają jednak, że polityk wybrał się do… parku wodnego, który znajduje się pod Warszawą.

Na temat wirusa 2019-nCoV, znanego potocznie jako koronawirus, Korwin-Mikke wypowiedział się w jednym z w twitterowym wpisów. Była to odpowiedź na słowa dyrektor warszawskiego szpitala dr Doroty Gałczyńskiej Zych, która mówiąc o epidemii nazwała ją „biologiczną trzecią wojną”.

„Wirus zabijający 10 proc. zarażonych to środek na polepszenie puli genetycznej narodu i ludzkości” – stwierdził Korwin-Mikke.

Polityk znany jest także z ekscentrycznych zachowań i kontrowersyjnych komentarzy pod adresem kobiet czy osób niepełnosprawnych.

Prywatnie od 2016 roku żonaty jest z 33-letnią Dominiką Korwin-Mikke. Na swoim profilu na Instagramie najczęściej jednak pokazuje dwójkę swoich najmłodszych dzieci: 9-letnią Nadzieję i 7-letniego Karola. Nie wiadomo jednak, z kim dokładnie uciekł do Las Palmas de San Escobar.

JJB, źródło: instagram

Zobacz także

Wojna w opozycji. O co się tak pożarli?

Dominika Adami

Żona agenta Tomka: boję się, że w celi go zabiją

Marcin Dobski

Megxit. Najbliższe plany Harry’ego i Meghan

Anna Zielińska

Skomentuj

Ta strona używa plików cookies, aby usprawnić jej działanie. Twoja prywatność jest chroniona zzgodnie z naszą Polityką Prywatności Akceptuję Czytaj więcej

Polityka Prywatności