Bez kategorii Wybór redakcji

Korwin-Mikke w Las Palmas… Uciekł tam przed koronawirusem?

78-letni polityk jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Jako jeden z nielicznych systematycznie udostępnia na swoim profilu na Instagramie sporo zdjęć, na których zdradza, jak spędza czas prywatny. Tym razem postawił na urlop w… ciepłych krajach.

Na Instagramie Korwin-Mikke często możemy zobaczyć, jak bawi się z dziećmi, ratuje w nocy zagubionego kota albo przygotowuje obiad dla rodziny. Najnowsze zdjęcia pokazują polityka, który spędza czas na basenie. I to daleko stąd…

Korwin-Mikke swoje zdjęcia podpisał w charakterystycznym dla siebie tonie:

W obawie przed koronawirusem wyjechałem do ciepłych krajów. Aktualnie przebywam w Las Palmas de San Escobar. Jest pięknie 🙂

Polityk na zdjęciach pozuje w kąpielówkach na tle basenu, relaksuje się na leżaku oraz korzysta z tamtejszych atrakcji. Followersi komplementują i wyrażają podziw dla jego formy, jednocześnie podejrzewają jednak, że polityk wybrał się do… parku wodnego, który znajduje się pod Warszawą.

Na temat wirusa 2019-nCoV, znanego potocznie jako koronawirus, Korwin-Mikke wypowiedział się w jednym z w twitterowym wpisów. Była to odpowiedź na słowa dyrektor warszawskiego szpitala dr Doroty Gałczyńskiej Zych, która mówiąc o epidemii nazwała ją „biologiczną trzecią wojną”.

„Wirus zabijający 10 proc. zarażonych to środek na polepszenie puli genetycznej narodu i ludzkości” – stwierdził Korwin-Mikke.

Polityk znany jest także z ekscentrycznych zachowań i kontrowersyjnych komentarzy pod adresem kobiet czy osób niepełnosprawnych.

Prywatnie od 2016 roku żonaty jest z 33-letnią Dominiką Korwin-Mikke. Na swoim profilu na Instagramie najczęściej jednak pokazuje dwójkę swoich najmłodszych dzieci: 9-letnią Nadzieję i 7-letniego Karola. Nie wiadomo jednak, z kim dokładnie uciekł do Las Palmas de San Escobar.

JJB, źródło: instagram

Zobacz także

Najważniejsze wydarzenia sportowe w 2020 r. Będzie się działo…

Redakcja

„Tennis – I’m saying goodbye.” Szarapowa zakończyła karierę!

Redakcja

PiS ma plan jak zneutralizować niewygodnego dla siebie prezesa NIK

Marcin Dobski

Skomentuj

Ta strona używa plików cookies, aby usprawnić jej działanie. Twoja prywatność jest chroniona zzgodnie z naszą Polityką Prywatności Akceptuję Czytaj więcej

Polityka Prywatności