Rozrywka Wybór redakcji

Książe Harry idzie do pracy! Żona mu każe?

W wydanym na początku stycznia oświadczeniu, w którym Meghan i Harry poinformowali, że chcą się zrzec pełnienia obowiązków królewskich, zapowiedzieli również „niezależność finansową”. Swój plan już wdrażają w życie.

Meghan i Harry oszołomili świat, ogłaszając, że „nie mają innej opcji”, jak tylko opuścić życie królewskie (…) dla swojego dobrego samopoczucia i małego synka Archiego”. Na swój dom para książęca wybrała Kanadę.

Światowe media nieustannie spekulują, czym para będzie się zajmować w przyszłości.

Być może Meghan za jakiś czas wróci na plan filmowy. A małżonek?

Media donoszą, że książę Harry prowadzi rozmowy z bankiem Goldman Sachs. Obecnie ponoć rozmowy są już na finiszu i kwestią czasu jest, kiedy kontrakt zostanie sformalizowany. Goldman Sachs to jeden z największych banków inwestycyjnych na świecie. Do obowiązków Harry’ego należałyby m.in. przemowy i inne typowe zadania przypadające roli ambasadora marki.

Informacja ta – co ciekawe – pojawia się po tym, jak podobno księciu i księżnej Sussex zapłacono blisko 1 milion dolarów za pojawienie się w zeszłym tygodniu w Palm Beach na Florydzie na szczycie dla bogatych inwestorów, prowadzonym przez innego amerykańskiego giganta bankowego, JP Morgana Chase’a.

Jeśli wierzyć doniesieniom zagranicznych mediów, negocjacje rozpoczęły się krótko przed tym, jak Harry i Meghan ogłosili, że przeprowadzają się do Kanady.

Anna J. Kowalska, fot. instagram

Zobacz także

Prawie każdy kandydat może pokonać prezydenta Dudę w II turze wyborów

Marcin Dobski

Megxit. Najbliższe plany Harry’ego i Meghan

Anna Zielińska

Jak dziennikarze pracują ze służbami. Lepiej to wiedzieć…

Redakcja

Skomentuj

Ta strona używa plików cookies, aby usprawnić jej działanie. Twoja prywatność jest chroniona zzgodnie z naszą Polityką Prywatności Akceptuję Czytaj więcej

Polityka Prywatności