Fakty Kontrowersje Wybór redakcji

Patryk Vega ujawnił temat nowego filmu. Chodzi o aferę podkarpacką

Właśnie do kin wszedł nowy film Patryka Vegi: “Bad boy”, ale reżyser zapowiedział już kolejną produkcję. – Promocja zrobi większy rozpierdziel niż polityka – powiedział w Radiu Zet Vega. Dodał, że w internecie pojawią się taśmy z afery podkarpackiej.

Kolejny kontrowersyjny film Vegi ma wejść na ekrany kin 4 września, ale autor zapowiedział, że promowany będzie już od marca, bo aż tyle udało się zdobyć materiałów. W rozmowie z Radiem Zet reżyser ujawnił, że tematem filmu będzie afera podkarpacka, o której niedawno było głośno w mediach, po tym jak samobójstwo w celi więziennej popełnił były pięściarz Dawid Kostecki.

– Po pierwsze: pozyskałem do współpracy wszystkich uczestników tej afery, którzy dali mi swoją historię na wyłączność i będą razem ze mną promować ten film – mówił Vega. Zapewnił, że właściciel ekskluzywnego klubu, w którym nagrywano m.in. polityków, również włączy się w promocję.

Taśmy z agencji towarzyskiej

A pokazał panu jakieś taśmy? – pytała red. Lubecka. – Pokaże je w marcu, w internecie. To będzie bardzo gruby film, a jego promocja zrobi większy rozpierdziel niż polityka – twierdził Vega.

Reżyser został zapytany czy nie boi się o siebie, skoro zamierza pokazać taką “petardę”, jaką jest temat afery podkarpackiej. – Nie boję. W przypadku tego filmu mam prowadzenie pana Boga i jestem o to spokojny – mówił Vega.

Na koniec materiały zostały przejęte przez obce służby, żeby sterować sytuacją polityczną w Polsce przed wyborami.
Reżyser Patryk Vega

– To jest fantastyczna historia, nieprawdopodobna, której nie było tak naprawdę w Polsce. CBŚ (Centralne Biuro Śledcze Policji-red.), pod płaszczykiem działań policyjnych, wykosiło konkurencję sutenerów na Podkarpaciu, żeby utorować drogę do monopolu dwóm Ukraińcom, którzy stworzyli burdele z górnej półki – przytacza zarys fabuły Vega. Kontynuował: – Prostytutki gwarantowały dyskrecję, a w rzeczywistości w pokojach były zamontowane kamery, które nagrywały biznesmenów, polityków, księży, celebrytów, a na koniec te materiały zostały przejęte przez obce służby, żeby sterować sytuacją polityczną w Polsce przed wyborami.

MAD

Źródło: Radio Zet

Zobacz także

Japończyk najstarszym mężczyzną na świecie

Natalia Klimczak

Orange Warsaw Festival, Open’er i mecze Ekstraklasy… odwołane?

Redakcja

Masz psa, pójdziesz z torbami? Nie daj się nabrać kolejnym fejkom

Redakcja

Skomentuj

Ta strona używa plików cookies, aby usprawnić jej działanie. Twoja prywatność jest chroniona zzgodnie z naszą Polityką Prywatności Akceptuję Czytaj więcej

Polityka Prywatności