Rozrywka Wybór redakcji

Wieści z porodówki: wokalista znów został ojcem!

Rodzicami zostali już po raz trzeci. Teraz opublikowali w mediach społecznościowych zdjęcia pociechy. Z opisu wynika, że maleństwo przyszło na świat dwa tygodnie temu. Można z nich także wywnioskować płeć dziecka. O kim mowa?

O tym, że Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa ponownie zostali rodzicami, poinformował w wywiadzie dla stacji radiowej ADN, brat hiszpańskiego wokalisty, Julio Junior.

” Enrique jest bardzo szczęśliwy” – powiedział.

Teraz świeżo upieczeni rodzice potwierdzili radosną nowinę i pokazali zdjęcia z noworodkiem. Sesja odbyła się 30 stycznia 2020… na porodówce.

Wokalista Enrique Iglesias i była tenisistka Anna Kurnikowa są w związku od niemal 20 lat. Mimo tego, że co jakiś czas w mediach pojawiają się informacje o licznych kryzysach w związku, oni sami rzadko udzielają wywiadów dotyczących życia prywatnego.

Enrique i Anna są już rodzicami ponad 2-letnich bliźniąt: Lucy i Nicholasa, jednak mimo wielkiego zainteresowania swoimi pociechami, nie pojawiają się z nimi publicznie. Ba! Mało kto w ogóle wiedział, że Anna Kurnikowa jest znów w ciąży.

Para oficjalnie nie poinformowała, jednak ze zdjęć możemy wnioskować, że tym razem szczęśliwi rodzice na świecie przywitali dziewczynkę.

Anna J. Kowalska, fot. instagram

Zobacz także

Star Wars: wkrótce ruszą zdjęcia do serialu o Cassianie Andorze

Natalia Klimczak

Wolność, miłość, wyobraźnia… córka i nowe lamborghini

Redakcja

Cyberpunk pogrąży notowania CD Projekt? Nie daj się nabrać

Redakcja

Skomentuj

Ta strona używa plików cookies, aby usprawnić jej działanie. Twoja prywatność jest chroniona zzgodnie z naszą Polityką Prywatności Akceptuję Czytaj więcej

Polityka Prywatności