Rozrywka Wybór redakcji

Zaskakujący coming out i szczere wyznanie Qczaja

Dał się poznać jako sympatyczny i charyzmatyczny trener i miłośnik fitnessu. Tysiące Polek zagrzewa do walki o zdrowie i zgrabną sylwetkę. Dziś Daniel Kuczaj zdecydował się opowiedzieć „swoją historię”. Szczere wyznanie to tak naprawdę historia rodem z piekła!

Okazuje się, że jako dziecko Daniel Kuczaj padł ofiarą pedofila. O tym, co zaszło wiele lat temu, trener opisał sam w mediach społecznościowych. Wpis jest długi i emocjonalny.

To najtrudniejszy post jaki przyszło mi napisać do tej pory i najtrudniejsza decyzja jaką podjąłem w życiu…
Jestem dzieckiem – mam chyba siedem, może osiem lat, za oknem słyszę donośne „szukam” – moi rówieśnicy bawią się w chowanego.

Zaraz pewnie do nich dołączę, ale tymczasem siedzę w wannie trzęsąc się ze strachu a w powietrzu czuć jeszcze zapach smarów samochodowych, farb, alkoholu, papierosów i potu… Jestem dzieckiem, mam siedem lat, siedzę nagi w wannie a widząc krew ociekającą pomiędzy obolałymi pośladkami boję się jeszcze bardziej.

Płacząc z bólu po cichu zmywam z siebie to czego nie zmyję do końca życia…

Kuczaj przyznaje, że mowa o „przyjacielu rodziny, podrywaczu kobiet, co niedzielę chodził do kościoła”.

Przy okazji bolesnego wyznania, Qczaj decyduje się powiedzieć coś jeszcze…

Zawsze czułem się inny, zresztą nawet gdybym o tym zapomniał to koledzy na korytarzach szkolnej bursy sukcesywnie mi o tym przypominali.

Pedał, ciota, cipa – nie są to określenia które dowartościowują 16-latka, a w kimś z tak pokiereszowanym wnętrzem rozbudzą tylko jedną myśl – nie chcę już żyć! (…) Nienawidziłem się za wszystko, łącznie z tym że zawiodłem mamę prawdą o swojej orientacji.

To moja historia. Dziś mama jest ze mnie dumna (…) pogodzony ze wszystkim co było i dumny z tego kim jestem, staję w prawdzie z Tobą i ze sobą.

Jeśli ta prawda pomoże choć jednej osobie, uwolni od poczucia winy, uratuje choć jedno życie to znaczy, że wszystko miało sens…

Wyznanie trenera spotkało się z wyjątkowym przyjęciem tysięcy followersów.

Anna J. Kowalska, fot. instagram

Zobacz także

Zaskakujące wyniki plebiscytu!

Redakcja

Niesamowity mecz i niespodzianka: Rafael Nadal walczył do końca

Redakcja

Dziewczyny uważajcie na milionerów. Luksus może się skończyć w areszcie.

Redakcja

Skomentuj

Ta strona używa plików cookies, aby usprawnić jej działanie. Twoja prywatność jest chroniona zzgodnie z naszą Polityką Prywatności Akceptuję Czytaj więcej

Polityka Prywatności